Szalunki tracone Nastula Building Solutions na rozbudowie zakładu produkcyjnego Hormann

Nasze szalunki tracone wieńca STM znalazły zastosowanie przy budowie ściany odgradzającej strefy przeciwpożarowe przy rozbudowie zakładu produkcyjnego Hoermann przy autostradzie A4 (obszar Krzywa).

Konstrukcja ściany wykonana została jako słupowo-wieńcowa z wypełnieniem z bloczków silikatowych. Na potrzeby wykonawcy ściany zostały również wykonane specjalne szalunki tracone słupów.

Nasza firma wykonała specjalny szalunek słupa na wymiar, który rozwiązywał problem trudności wykonania deskowania w trudno dostępnym miejscu. Gotowe szalunki słupa i kształtki wieńcowe usprawniły prace na budowie i zaoszczędziły dużo czasu oraz pieniędzy. Kształtki wieńcowe firmy Nastula Building Solutions pomogły po raz kolejny na budowie. Nowoczesne rozwiązania w szalowaniu wieńców i słupów zaskoczyły pracowników na budowie. Zamontowanie naszych szalunków traconych wieńca o długości standardowej 1,25mb nie sprawiło żadnego problemu jednemu pracownikowi. Nie potrzeba pomocników ani dodatkowych pracowników przy wykonywaniu wieńca w systemie RINGFORM oferowanym przez Nastula Building Solutions. Ceowniki stalowe pełniły funkcję otuliny dla prętów – nie potrzebujemy montować dystansów do zbrojenia dzięki czemu po raz kolejny oszczędzamy czas i pieniądze.

Zadania nietypowe i niestandardowe szalunki tracone nie są nam obce. Wszystkie szalunki wykonywane są w naszym zakładzie produkcyjnym na dowolny wymiar.

Masz jakieś pytanie – napisz do nas.